Hakkımızda

MSK Global Elektronik Tic. Ltd. Şti.

Geçmişi 1996 yılından bu yana bilişim ve elektronik deneyimine sahip yönetim kurulu üyeleri ve ortakları tarafından kurulmuş olup, bugün MSK Global ismi ile kendi marka, ithalati ve ihracatını yaparak yolunda başarı ile ilerlemektedir.

Sürekli ve büyük bir hızla ilerleyen elektronik sektöründe, son kullanıcıya satış ve hizmet veren bir firma olarak başlayan firmamız, bugün Afrika ve çeşitli arap ülkelerinde ciddi ve profesyonel projelere imza atmıştır. Bunların başlıcaları, kamu sektörü, büyükelçilikler, Hastane ve okul projeleri, fabrikalardır. Şirketimizin Türkiye, Afrika ve Asya ayağında kapsamlı çözüm ortakları bulunmaktadır.

Firmamizin 2007 yilinda baslayan yurtdisi hayatinda 40 a yakin proje bitirmiş olup, bunlarin cogu Afrika dadir. Vivotek, Kedacom, Samsung, SPower Ups, Ubiquiti,Arthur Holm,Huawei,Extron, IBM, Dell, HP, gibi meshur markalarin bayilik ve temsilciliklerini yapmaktadır.

Firmamız, Bilişim ve Elektronik , C.C.T.V., IP güvenlik kamera sistemleri, Dijital geçiş ve personel takip kontrol sistemleri, Kamera analiz sistemleri, Uzaktan izleme, uzaktan yönetim, uyari ve ikaz sistemleri, telefon santralleri ve cihazları, ip tabanlı sistemler, profesyonel yedekleme ve görüntü saklama server ve üniteleri, merkezi ups ve network sistemleri, gibi konularında ithalat-ihracat faaliyetleri, satış ve satış sonrası hizmeti vermektedir.

MSK Global Electronik kendi markasıyla yola çıkıp, emin adımlarla ilerleyen kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, artan ivmeyle ve potansiyeliyle çalışmalarına devam etmektedir. Gelişen teknolojiyi yakın takip altında tutan firmamız müşterilerine disiplin içerisinde önem vererek en teknolojik ve sağlıklı çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

7/24 Müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak belirleyen firmamız , konusunda en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bunun yanı sıra vermiş olduğu ürün ve hizmetlerden müşterilerine maximum performans elde etmesini sağlamanın yanında, Düşük fiyat yüksek kalite ilkesine bağlı olarak ilerlemektedir.

Yeni projelerde birlikte olmak dileğiyle,

Daha fazla bilgi için www.mskglobal.net kurumsal web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.