Dynamic serisinin özel olarak son çıkarmış olduğu 4 lü masa monitörüdür. Konsept ürün olan ürün için Türkiye'de ilk sizin ofisinizde olabilir.
En iyi ergonomiyi, görüş açısını ve görüş açısını sağlamak için masadan dikey olarak çıkan 4 lü monitör , 360 derece görüş imkanı sunar. 
Dilediğiniz senaryo ile monitör hareket ederek lift özelliğinin yanı sıra istediğiniz şekile girer. 
Bu ürün proje bazlı satışa sunulmuş olup, sipariş üzerine üretilmektedir. Bu sebeple MSK müşteri temsilciniz ile proje detaylarını paylaşarak size özel şık , premium , lüx monitör keyfini ekibinize ve müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. 
Dynamic4 sağlam bir alüminyum blok çerçeve ile yapılmış zarif ve sağlam monitörlerden oluşmaktadır.
En iyi ergonomiyi, görüş açısını ve görüş açısını sağlamak için üretilmiştir.
Otomatik sistemi hızlı, sessiz ve sağlamlığı ile güven verir. Sistem güvenilir, bakım gerektirmeyen bir çözümdür. Uzun yıllar masalarınızda kullanabilirsiniz.

Dynamic4, modern görünüm ürününü için teknik çizimleri , datasheet ve proje detaylarını MSK Global Elektronik'den temin edebilirsiniz.
Dilerseniz MSK Global sizin için masanızda farklı aparatlar ile çözüm üretebilir.  
DynamicTalk , DynamicTalk Undercover ,  DynamicTalkH , DynamicTalkB ve MicConnect çözümleri ile entegre edilebilir.  DynamicSpeaker ile motorize bir speaker a ve DynamicVision ile yine şık bir kamera edinebilirsiniz.
DynamicCableRetract , DynamicConnect ve ConnectionBox gibi çözümlerle de masanızda kablo vb kirliliklerden sizi profesyonel bir ortama taşıyabiliriz.

Farklı yüzey seçenekleriyle özel üretime de açık olan siyah kenarlı yansıma önleyici camlara sahiptir ve 15" ile 22" (ve 24 ″ 4K) arasında ekranlar ile üretimi mevcuttur.

Siyah kenarlı cam isteğe bağlıdır ve çoklu dokunmaya duyarlı bir ekrana dönüştürülebilir. Anotlanmış alüminyum gövde farklı renklerde özelleştirilebilir, dilediğiniz renklere boyanabilir. Tamamen isteğinize göre uyarlanmış premium standartlarda bir monitör deneyimi için Avrupa menşeili bu ürünler kendini kanıtlamış ve dünyanın en üst düzey toplantı masaları, konferans salonlarında kullanılmaktadır. Arthur Holm ile Türkiye de ve Yurt dışı bir çok ülkede uygulama yapan firmamız profesyonelleri ile görüşün. 
Mikrofon, hoparlör, oylama sistemi, USB konektörü ve kamera ile özelleştirilebilir. Opsiyonel olarak istediklerinizi ekleyebilirsiniz.
Herhangi bir direnç tespit edildiğinde güvenlik sistemi hareketi durdurur bu sayede monitörünüz kazalara karşı korunmuş olur.  ERT arayüzü üzerinden basit ve uygun maliyetli bir şekilde uzaktan kontrol edilebilir ve  durum teşhis edilebilir.
Dynamic4 serisi farklı üretim kodlarıyla ve üretim serisine / istenilen adete göre satışı sunulan Arthur Holm Dynamic serisi proje fiyatları için bize ulaşın. satis@mskglobal.net

MSK Global , profesyonel toplantı masaları konusunda Arthur Holm ile size kusursuz kurulum ve montaj hizmeti vermekten gurur duyar. 
https://mskglobal.net/tr/ofis-otomasyon-sistemleri/  linkinden firmamız hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Arthur Holm Dynamic4 Monitör Grubu

  • Ürün Kodu: Dynamic4
  • Stok Durumu: Ön Sipariş

Benzer Ürünler

Arthur Holm Dynamic3

Arthur Holm Dynamic3

Dynamic3 monitörler, lift monitör piyasasında mevcut olan ve bu kadar kapsamlı bir çalışma modu seçe..

Arthur Holm Dynamic3Reverse

Arthur Holm Dynamic3Reverse

Dynamic3Reverse Lift  motorlu tasarım mobilya monitörü siyah kenarlı camlı sağlam bir alüminyum..

Etiketler: dynamic4