• Arthur Holm Dynamic X2

Dynamic2 serisi ; en iyi ergonomiyi, görüş açısını ve görüş açısını sağlamak için dikey harekete ve 20 ° otomatik eğime sahip geri çekilebilir monitörler serisidir.
DynamicX2 sağlam bir alüminyum blok çerçeve ile yapılmış zarif ve sağlam monitörlerdir.
En iyi ergonomiyi, görüş açısını ve görüş açısını sağlamak için otomatik 20 ° eğimli dikey motorlu bir harekete sahiptir.
Otomatik sistemi hızlı, sessiz ve sağlamlığı ile güven verir. Sistem güvenilir, bakım gerektirmeyen bir çözümdür. Uzun yıllar masalarınızda kullanabilirsiniz.

DynamicX2, modern görünüm için hafif kavisli kenarlara sahiptir , dilerseniz MSK Global sizin için masanızda farklı aparatlar ile çözüm üretebilir.
Farklı yüzey seçenekleriyle özel üretime de açık olan siyah kenarlı yansıma önleyici camlara sahiptir ve 15" ile 22" (ve 24 ″ 4K) arasında ekranlar ile üretimi mevcuttur.
Siyah kenarlı cam isteğe bağlıdır ve çoklu dokunmaya duyarlı bir ekrana dönüştürülebilir. Anotlanmış alüminyum gövde farklı renklerde özelleştirilebilir, dilediğiniz renklere boyanabilir.
Her monitör isteğe bağlı olarak tek veya çift geri çekilebilir mikrofon, hoparlör, oylama sistemi, USB konektörü ve kamera ile özelleştirilebilir.
Herhangi bir direnç tespit edildiğinde güvenlik sistemi hareketi durdurur bu sayede monitörünüz kazalara karşı korunmuş olur.  ERT arayüzü üzerinden basit ve uygun maliyetli bir şekilde uzaktan kontrol edilebilir ve  durum teşhis edilebilir.
AH22DX216GA gibi farklı kodlarla ve üretim serisine / istenilen adete göre satışı sunulan Arthur Holm Dynamic serisi proje fiyatları için bize ulaşın. satis@mskglobal.net

MSK Global , profesyonel toplantı masaları konusunda Arthur Holm ile size kusursuz kurulum ve montaj hizmeti vermekten gurur duyar. 
https://mskglobal.net/tr/ofis-otomasyon-sistemleri/  linkinden firmamız hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

motorised monitor
motorised design monitor
DynamicX2 customised monitor
DynamicX2 motorised retractable monitor
retractable design monitor
DynamicX2 design monitor


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Arthur Holm Dynamic X2

  • Ürün Kodu: DynamicX2
  • Stok Durumu: Ön Sipariş

Benzer Ürünler

Arthur Holm Dynamic3

Arthur Holm Dynamic3

Dynamic3 monitörler, lift monitör piyasasında mevcut olan ve bu kadar kapsamlı bir çalışma modu seçe..

Arthur Holm Dynamic3Reverse

Arthur Holm Dynamic3Reverse

Dynamic3Reverse Lift  motorlu tasarım mobilya monitörü siyah kenarlı camlı sağlam bir alüminyum..

Etiketler: AH22DX216GA